رویداد فتوواک امسال در ایران با مرکزیت اصفهان برگزار شد

خرسندیم …

برای ایران خرسندیم

خرسندیم از این که در رویداد عکاسی شهری فتوواک اصفهان شاهد تجمعی دوستانه ، خلاق و اخلاق محور بودیم ، خرسندیم در کنار هم نقطه ای برای هویت شهرمان بودیم، خرسندیم دیروز مردم اصفهان در بازارها ، پیاده روها، میدان ها، اماکن تاریخی ، حتی در ایوان خانه ها با ما همراه شدند، خرسندیم مسئولین ما را پذیرفتند، دست به دست هم دادیم تا از شهرمان بیشتر استقبال کنیم و دست نوازشی بر گوشه و کنارش بکشیم، ستایشش کنیم و بر خود ببالیم که هویت شهرمان ستودنیست.

شنبه 10 مهرماه 95 رویداد جهانی عکاسی شهری فتوواک با مرکزیت اصفهان در اصفهان و در نقاط دیگر کشور بصورت ملی و بسیار پرشور برگزار شد، شهرهای میزبان این رویداد تبریز ، شیراز ، مشهد ، کرمان ، رشت ، یزد ، بندرعباس، مشکین شهر اردبیل، کاشان بصورت دوستانه ، مردمی و اخلاق محور این رویداد را برگزار کردند.

در اصفهان از صبحگاه این رویداد از میدان عظیم نقش جهان آغاز گشت و شرکت کنندگان با انرژی ، شور فراوان و رضایت خاطر به آن پیوستند، پس از آموزش و توجیه شدن نسبت به نحوه عکاسی و عملکرد ، به عکاسی مشغول شدند و ساعاتی در پیاده روهای شهرمان مشغول عکاسی گشتند در پایان همگی در باغ کاخ چهلستون یک بار دیگر به هم پیوستند و عکس دسته جمعی یادگاری را گرفتند و افتتاحیه رویداد به پایان رسید.

در رویداد عکاسی شهری فتوواک موضوع خاصی مطرح نیست بلکه اهمیت بیشتر بر عکس زیباست و برای عکاسی هم محدوده ای تعریف میشود ، تمام تصاویری که در مسابقه این رویداد شرکت داده خواهند شد از این محدوده تعریف شده و از همین روز است. و عکاسان باید همه سعی و تلاش خود را بکار گیرند تا در این محدوده و در این زمان بهترین اثر ثبت شده خود را برای شرکت در مسابقه این رویداد عکاسی و ارسال نمایند.

به همراه همه شرکت کنندگان در ایران به استقبال ادامه این رویداد ، تا مشخص شدن نتایج و اختتامیه رویداد خواهیم رفت و از همین جا سپاسگزاری خودم را از همه عزیزانی که در برگزاری این رویداد ما را یاری کردند و از ما حمایت کردند اعلام میدارم و امیدوارم شاهد نتایج خیلی خوب در سطح ملی و جهانی باشیم

سپاسگزاری ویژه از آقایان احمد علیزاده ، علی رجبی، رامین رحمانی نژاد، فرزین ایزد دوست دار، حمید صادقی ، کیومرث خوش صفت ،عباس عاشوری ، محمدرضا آخوندی ، محمد آقاجانی ، فرشید دلآرامی ، علی نجاتبخش ، ایمان آجدانی و سرکار خانم نوشین وفادار برگزار کنندگان این رویداد در شهرهای دیگر ایران و مهمان ویژه برنامه آقای محمدمهدی آذرنوش و خبرنگار دلسوز و شکیبا آقای میلاد باقری گرامی همچنین قدردان زحمات و حمایت حامیان خود از این رویداد هستیم که در سایت معرفی شده اند و بیشتر معرفی خواهند شد.

در پایان رویداد عکاسی شهری فتوواک ایران حامی حقوق کودکان است و در این راستا حمایت بیشتر خود را اعلام خواهد کرد و همچنین نهادهای مردمی را که در این زمینه از هیچ تلاشی روی گردان نیستند را به همگان معرفی خواهد کرد.

با احترام و تجدید سپاس

پارسا باقری

رویداد فتوواک 2016 در ایران با مرکزیت اصفهان و یک همکاری ملی در زمینه رویدادهای عکاسی برگزار شد

رویداد جهانی”فتوواک”در بندرعباس برگزار می‌شود

رویداد جهانی فتوواک امروز در بندرعباس برگزار می شود

فتوواک تبریز ۲۰۱۶ روز اول اکتبر بصورت همزمان با دیگر شهرهای جهان برگزار می‌شود.

رویداد جهانی فتوواک امروز در بندرعباس برگزار می‌شود

فتوواک امسال برای اولین بار بطور همزمان در ده شهر در ایران برگزار می شود 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پست های مرتبط

۱ دیدگاه

  • calvin klein underwear
    اردیبهشت 22, 1398 at 4:30 ب.ظ

    I must show my admiration for your kind-heartedness in support of women who really need guidance on the question. Your special dedication to getting the message all over turned out to be exceptionally invaluable and have continuously permitted guys like me to attain their targets. Your own important tutorial implies so much a person like me and far more to my office colleagues. Thank you; from each one of us.

نظر دهید