ده دوربین برتر قابل انتخاب

ده دوربین با رزولوشن بالایی که میتوانید خریداری کنید

دوربین 61 مگاپیکسلی Sony A7R IV دنیای دوربین را لرزاند

 61MP Sony A7R IV

سونی A7R Mark IV دوربین با قابلیتی با رزولوشن کامل است که می توانید آن را خریداری کنید – اما دوربین هایی با مگاپیکسل بیشتر از این دوربین وجود نیز دارند. ما متوجه شدیم که A7R Mark IV در رتبه بندی های ده دوربین برتر مگاپیکسلی قرار دارد.

مگاپیکسل هزینه و پول زیاد لازم دارد. بهترین دوربین های حرفه ای به ناچار با یک قیمت بالا عرضه می شوند. از این رو، ما دوربین هایی با حالت های با وضوح بالا چند منظوره با پیکسل های زیاد و و دیافراگم های مختلف را نادیده می گیریم. ما فقط می خواهیم دوربین های رزولوشن های اصلی خود را به لیست اضافه کنیم و شما فقط این دوربین ها را که می توانید خریداری کنید، و نه نمونه های اولیهرا.دوربین های  ویژه ی ساخته شده در جهت سفارش و یا مفاهیم توسعه هستند.

این لیست  بهترین دوربین های بدون آینه که می توانید در حال حاضر خریداری کنید، به شما معرفی میکند.

در این لیست ما هر مدل از هر برند را  انتخاب نکرده ایم. ک اگر ما این کار را انجام می دادیم، PhaseOne و Hasselblad همراه در این لیست  غیر قابل کنترل میشد. در عوض، ما برای مدل های برتردر هر محدوده دوربین نام برده ایم.

پس در ادامه همراه ما باشید.

PhaseOne XF IQ4 150MP Camera System

 

1.  دوربین PhaseOne XF IQ4 150MP Camera System

رزولوشن : 151MP | قیمت: 52،000 دلار / 46،000 پوند (با لنز)

هزینه ای دیوانه کننده! برای یک آماتور، شاید، اما برای یک عکاس  تجاری و مد هزینه ای بالا داشته باشد، تصمیم در کسب و کار مانند هر گونه دیگر، مانند اجاره محل و یا خرید وسایل نقلیه تجاری است. XF IQ4 نیاز به مراقبت دقیق و سرمایه گذاری قابل توجهی دارد. این یک دوربین گردشی نیست که بتوانید به یک کوله پشتی بسنده کنید. اما این دوربین های با وضوح بالا از قبیل این نوع را می توانند کیفیت، دقت و کنترل شما را باور نکند.

Fujifilm GFX 100ر

2.دوربین Fujifilm GFX 100

رزولوشن: 102 مگابایت | قیمت: 9،999 دلار / 9999 پوند (فقط بدنه)

GFX 100 با یک سوم قیمت Hasselblad H6D-100c را شامل می شود. این دوربین ها تا چه اندازه مقرون به صرفه هستند! با این توصیف، اندازه سنسورها شما را در قالب های متوسط به همان اندازه هر جای دیگری می بیند و Hasselblad و PhaseOne دارای سنسورهای اندازه گیری با ابعاد کامل هستند، در حالی که GFX 100 دارای سنسور کوچکتربین  این و 35mm فول فریم است – GFX100 یک دوربین 100 مگاپیکسلی است که کمتر از یک سوم قیمت دیگران است. این به خودی خود شگفت انگیز است، همانطور که واقعیت این است که دوربین شما می توانید از دستی استفاده کنید، با لنزهایی که می توانید هزینه کنید!

Hasselblad H6D-100c

3.دوربین  Hasselblad H6D-100c

رزولوشن: 100MP | قیمت: $ 31،000 / £ 31،000 (تنها بدنه)

کانن و نیکون سالها در بازار DSLR از آن استفاده کرده اند، اما در دنیای دیجیتال، این مخصوص  PhaseOne و Hasselblad است. H6D-100c جدیدترین سیستم بلندگو مدولار Hasselblad است و در حالی که Hasselblad نمیتواند فاز یک برای مگاپیکسل را بدون استفاده از مدلهای چندبخش مانند H6D-400c (تصویری) مطابقت دهد، و وفاداری مشتری مارک Hasselblad، و این شرکت در ترکیب تکنولوژی جدید خود را با محصولات قدیمی خود توانسته رضایت مشتری های خود را کسب نماید. آیا واقعا باید در جایگاه سوم پشت GFX 100 قرار بگیرد؟ فقط برای مگاپیکسل – این یک دوربین بسیار متفاوت از نوع خودش است.

4. Sony A7R IV

4.  دوربین Sony A7R IV

رزولوشن: 61 مگابایت | قیمت: $ 3،499 / £ 3،499 (فقط بدنه)

سونی می خواهد که کاربران A7R Mark IV را به عنوان یک رقیب متوسط ببینند، و اگر شما آن را فقط در مگاپیکسل ها قضاوت کنید، درست درهمان آنجا است. این مدل ها بر پایه سطح مدل های متوسط 50MP با برخی از حاشیه ها برتری می گیرد و در حقیقت دوربین های بسیار بزرگ و گرانقیمت است. با این حال، اگر چه لنزهای عالی G Master به اندازه کافی سریع برای مطابقت با عمق کم عمق لنزهای بزرگتر، اما کندتر، دارای یک عامل X جادویی است که از حسگرهای بزرگتر می آید.

Fujifilm GFX50R دوربین

5.  دوربین Fujifilm GFX50R

رزولوشن: 51.4MP | قیمت: 3،999 دلار / 3،999 پوند (فقط بدن)

ممکن است کمی کوچکتر به نظر برسد، که GFX 100 را “مقرون به صرفه” می نامیم. اما شما می توانید تجربه کانونی را در یک دوربین که حدود نیمی از اندازه را دارد و قطعا کمتر از نصف قیمت باشد، دریافت کنید. GFX 50R دارای مگاپیکسل، تشخیص فاز AF و یا تثبیت درون بدن GFX 100 نیست، اما این بسیار گران تر از دوربین کاملی با قاب کامل نیست و به شما یک تجربه تصویر کاملا متفاوت و فایل های RAW فوق العاده ای می دهد.

6. Pentax 645Z دوربین

6.دوربین  Pentax 645Z

رزولوشن: 51.4MP | قیمت: 4997 دلار / 4 پوند پوند (فقط بدن)

پنتاکس را فراموش نکنید! 645Z به مدت طولانی در دسترس است و فراموش کردن این آسان است که این دوربین که با قیمت متوسط مقرون به صرفه است و هنوز هم در میان بهترین دوربینهای پنتاکس قرار دارد. این روزها، ساخت DSLR، اندازه آن، سرعت حداکثر burst speed 3fpx و ویدئو کامل HD باعث می شود که آن را به صورت روزانه و به طور فزاینده ای نادیده بگیریم – اما قطعنامه آن هنوز هم در نیمه اول لیست با بالاترین رزولوشن تمام وقت ما قرار می گیرد و اگر دوست دارید رویکرد قدیمی مدرسه، طراحی آن می تواند شما را بسیار بیشتر از رقبای اخیر بدون آینه تسلیم کند.

7. Hasselblad X1D II 50c دوربین

7.دوربین Hasselblad X1D II 50c

رزولوشن: 50 مگابایت | قیمت: 4،999 دلار / 4،999 پوند (فقط بدن)

X1D II به تازگی اصلاح شده است و یک دوربین فوق العاده شیک با طیف وسیعی از لنزها و ظرافت های مینیمالیستی خود دارد. ما مدل قبلی را دوست داشتنی در نظر گرفتیم، اما در عمل آن کمی پوشیده شده است، بنابراین منتظر تلاش ها برای  مدل جدید X1D II 50c به درستی زمانی که ما یک نمونه بررسی کامل  نیاز داشتید دریافت کنید. رزولوشن 50 مگاپیکسلی آن شروع به نگاه کمی عادی (به سختی می شود شما را ششم در این لیست!)، اما لنز Hasselblad و کیفیت تصویر زیبا است – به ویژه از این دوربین 16 بیتی فایلRAW . این سریعترین دوربین برای استفاده نیست، اما باید یکی از زیباترین ها  می باشد.

8. DSC 5Ds / A دوربین

8. دوربین  DSC 5Ds / A

رزولوشن: 50.6 مگابایت | قیمت: 3،699 دلار / 2،349 پوند (تنها بدنه)

برای مدت زمان طولانی این دوربین DSLR دارای قابلیتی با رزولوشن کامل است که می توانید آن را خریداری کنید. اما به غیر از قیمت حدسی ، به نظر نمی رسد که کانن خیلی زود به عنوان پاسخ کلی به Canon EOS 5DS برسد . واقعیت این است که، با وضوح نهایی، این یک طراحی بسیار قدیمی است، بدون CMOS AF با دو پیکسل و بدون 4K ویدیو. EOS 5DS / R در دنیای بدون آینه سریع تغییر می کند، کمی از یک دایناسور احساس می کند، و حتی 50 میلیون پیکسل آن نمی تواند آن را تغییر دهد.

9. Panasonic Lumix S1R دوربین

9.  دوربین Panasonic Lumix S1R

رزولوشن: 47.3 مگابایت | قیمت: 3698 دلار / 3993 پوند (فقط بدنه)

بله، Lumix S1R دارای 3 میلیون پیکسل کمتر از Canon EOS 5DS / R است، اما این دوربین برای سنسور دیجیتال مدرن 4K ویدیو و ایجاد محتوا طراحی شده است، که کانن متعلق به دوران قدیمیتر و ساده تر است. ما باید Lumix S1R زیر کانن را در فهرست مگاپیکسلی خود قرار دهیم، اما در واقع S1R نماینده (و آینده) فعلی است، در حالی که EOS 5DS / R pas مال قبل است .

 دوربین 10. Nikon Z 7

10. دوربین Nikon Z 7

رزولوشن: 45.7MP | قیمت: 3،597 دلار / 2،799 پوند (تنها بدنه)

هجوم دوربین های بدون آینه کامل به سال 2018 دور جدیدی از جنگ های مگاپیکسل را به ارمغان آورد. نیکون Z7 یک راهپیمایی در مورد A7R III سونی با حدود 3 میلیون پیکسل را به سرقت برد، اما پس از آن پاناسونیک و Lumix S1R به نمایش گذاشتند، که بینی خود را به سمت پایین انداخت و فقط کمی بیشتر شد. با این حال، حتی مگاپیکسلی ها، احتمالا بر این باورند که سونی A7R III، نیکون Z7 و Lumix S1R به اندازه کافی نزدیک به نظر می آیند. این فقط برای نیکون و پاناسونیک افتخار است که سونی در حال حاضر A7R IV را عرضه کرده است!

منبع:www.digitalcameraworld.com

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پست های مرتبط

نظر دهید